ranking gier o czołgach!

Armored Warfare

Armored Warfare

Ocena graczy
Users
  • Liczba czołgów
  • Liczba graczy
  • Grafika
  • Dźwięk

Armored Warfare to jedna z najciekawszych i najbardziej wciągających produkcji MMO ze stajni Obsidian Entertainment. Gra stanowi nie lada gratkę dla wszystkich pasjonatów opancerzonych pojazdów i zwolenników ostrej, wieloosobowej jatki w obszarze wojny.

Armored Warfare przenosi swoich graczy na współczesny front i proponuje złożoną konfrontację z przeciwnikami z całego świata. Do dyspozycji mamy różne pojazdy opancerzone, z których każdy charakteryzuje się nieco inną specyfiką kierowania i strzału. Oznacza to, że doświadczenie nabyte w czołgu Patton 48 może okazać się zupełnie nieprzydatne, gdy przyjdzie nam zasiąść wewnątrz opancerzonego Leoparda 1. Jest to jedna z najbardziej docenianych cech Armored Warfare przez międzynarodowe grono fanatyków wojennych potyczek.

Trzask stalowych gąsienic, realizm odzwierciedlany w graficznej odsłonie poszczególnych modeli czołgów i pojazdów opancerzonych, a w końcu destrukcyjny wpływ wystrzeliwanych pocisków na każdy element otaczającej Cię przestrzeni sprawiają, że Armored Warfare jest pozycją wartą uwagi. Nie bez powodu, wielu graczy stawia ją na piedestale, wyprzedzając nawet sławetny i niezwykle popularny WoT (World of Tanks).

Już dziś dołącz do grona wiernych fanów Armored Warfare. Zbierz grupę doświadczonych wojskowych z Twojej okolicy i wspólnie realizujcie scenariusze precyzyjnie dopracowanych kampanii. A gdy już nabierzecie chęci do bezpośredniej rywalizacji i wyłonienia najlepszego spośród dowódców, skorzystajcie z modelu PvP, akcentując swoją zręcznościową przewagę nad pozostałymi graczami.

One Comment

  1. to jest fajne

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Choose a Rating