ranking gier o czołgach!

General War

General War

Ocena graczy
Users
  • Liczba czołgów
  • Liczba graczy
  • Grafika
  • Dźwięk

General War to propozycja bardziej dla fanów strategii niż dynamicznej akcji, którą znajdziecie raczej w World of Tanks. General War Memories, gdyż tak brzmi pełny tytuł tej gry, to strategiczna gra MMO, która przenosi nas do czasów największego konfliktu w dziejach ludzkości – II Wojny Światowej. Wcielamy się w dowódcę, który stanie na czele armii czołgów, piechoty, lotnictwa i innych jednostek z tego historycznego konfliktu. General War to gra przeglądarkowa do rozgrywki wystarczy nam więc komputer z dostępem do sieci i przeglądarką. Co ważne General War dostępne jest w polskiej wersji językowej. Zapraszamy do obejrzenia trailera gry wojennej General War:

Z jednej strony można powiedzieć, że General War to gra jakich obecnie na rynku wiele. I schemat rozgrywki jest rzeczywiście podobny do innych gier wojennych i strategicznych gier przeglądarkowych. Mamy więc naszą bazę – miasto, w którym stawiamy kolejne budynki, produkujemy surowce, budujemy nowe jednostki wojskowe w postaci piechoty, czołgów, artylerii, samolotów itd. Wykonujemy również różne zadania i misje, w których przechodzimy do widoku strategicznego i prowadzimy tam turowe bitwy.

Co więc wyróżnia General War i komu ta gra o czołgach i wojennych zmaganiach może spodobać się najbardziej? Przede wszystkim miłośnikom historii i militariów z okresu II Wojny Światowej. Gra naszpikowana jest historycznymi ciekawostkami, relacjami dotyczącymi najbardziej znanych bitew tej wojny, a także opisami czołgów, samolotów i innych broni używanych w tym konflikcie. Można wręcz powiedzieć, że General War ma elementy edukacyjne podane jednak w przyjemnej formie gry, przy której możemy się zrelaksować.

Nie bez znaczenia pozostaje również to o czym pisaliśmy na początku recenzji. General War to gra przeglądarkowa, którą uruchomicie praktycznie na każdym komputerze, tablecie itd. Mogą w nią więc pograć właściciel starszych komputerów, dla których niedostępne mogą być inne gry z czołówki naszego rankingu. Oczywiście General War to gra darmowa nie musicie jej więc kupować ani nic za nią płacić. Dzięki temu każdy może spróbować swoich sił w tej grze i sprawdzić czy jest to tytuł dla niego.

A na koniec mamy dla Was kilka screenów z gry General War, na których możecie zobaczyć jak prezentuje się ta gra wojenna o czołgach.

One Comment

  1. General War jest juz w polskiej wersji językowej.
    http://generalwar.pl/login/register
    Świetna gra, bardzo wciągająca.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Choose a Rating