ranking gier o czołgach!

War Thunder

War Thunder

Ocena graczy
  • Liczba czołgów
  • Liczba graczy
  • Grafika
  • Dźwięk

War Thunder to gra, która początkowo poświęcona była starciom lotniczym, jednak z czasem wprowadzono do gry także możliwość walki czołgami. Docelowo wydawca gry planuje także wprowadzenie możliwości walk okrętami wojennymi. Co ciekawe gracze zasiadający za sterami samolotów, czołgów i okrętów mają jednocześnie brać udział w tych samych starciach. Może to być bardzo duża zaleta gry Wart Thunder i przewaga w stosunku do głównego konkurenta World of Tanks.

Czołgi w War Thunder

Czołgi pojawiły się w grze War Thunder wraz z wejściem aktualizacji o numerze 1.41 i początkowo były to jedynie czołgi niemieckie i sowieckie. Jednak już aktualizacji War Thunder 1.45 o nazwie „Steel Generals” dodała możliwość gry czołgami amerykańskimi. Drzewka rozwoju czołgów w War Thunder nie są może tak rozbudowane jak w World of Tanks ale i tak znajdziecie w nich całkiem sporo, znanych z pól bitewnych II Wojny Światowej maszyn. Niemieckie czołgi z najwyższych poziomów to Panther II, Maus i Jadgtiger. U sowietów na szczycie drzewka rozwoju znajdziecie czołgi z nieco późniejszego okresu: IS-4M, T-54 wersja 1951 i SU-122-54, a drzewku amerykańskim królują M103, M47 Patton, T95 i M41 Walker Bulldog. Oczywiści z czasem możemy liczyć na to, że w War Thunder pojawi się więcej czołgów i innych pojazdów. Wydawca cały czas planuje również wprowadzenie do gry okrętów wojennych. A przedsmak pancernych walk w War Thunder możecie obejrzeć na poniższym filmie:

War Thunder nie tylko czołgi

Nawet jeśli jesteście fanem starć naziemnych i lubicie gry o czołgach to zachęcamy Was do wypróbowania również walk lotniczych w War Thunder. Tryb ten jest dosyć rozbudowany, a gra może poszczycić się kilkoma milionami zarejestrowanych graczy. Nie jest to może tak imponujący wynik jak w przypadku World of Tanks ale gra jest z całą pewnością warta uwagi. Tym bardziej, że War Thunder to darmowa gra MMO, którą możecie legalnie pobrać i grać w nią bez ponoszenia żadnych kosztów.

War Thunder Wymagania

Aby grać w War Thunder bez większych problemów z wydajnością będziecie potrzebowali komputera PC o podanych poniżej parametrach.

Procesor: Dwurdzeniowy 2,4 GHz
Pamięć: 4 GB RAM
Karta Graficzna: Nvidia GeForce 460 i wyższe, AMD Radeon 55XX i wyższe.
Miejsce na dysku: 11 GB
System operacyjny: Windows Vista/7/8

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Choose a Rating