ranking gier o czołgach!

Wargame 1942

Wargame 1942

Ocena graczy
  • Liczba czołgów
  • Liczba graczy
  • Grafika
  • Dźwięk

Wargame 1942 jest jedną z propozycji gier przeglądarkowych typu MMO, zrealizowaną w środowisku wojennym. Stając w obliczu narastającego konfliktu II Wojny Światowej, pozostaje Ci ucieczka w najciemniejsze zakamarki globu lub stawienie czoła narastającej wrogości otaczających Cię przeciwników i dzielna, często wręcz heroiczna walka o swoje ziemie.

Przed takim właśnie wyzwaniem stawia Cię już od pierwszych kroków Wargame 1942. Jest to niezwykła gra strategiczna, w której dopiero połączenie wysokich umiejętności taktycznych, ocierających z jednej strony o konspirację, z drugiej zaś o nawiązywanie kluczowych sojuszy, gospodarczych i finansowych, pozwoli Ci w pełni rywalizować z czyhającym zagrożeniem ze strony innych graczy.

Zabezpiecz granicę posiadanych ziem, stwórz potężną armię i osiągnij finansowy sukces, który zapewni Ci stabilność w obliczu nadchodzącej wojny. Następnie skieruj swój wzrok w stronę Centrali wrogich jednostek i pokaż im, z kim tak naprawdę powinni się liczyć. Skorzystaj z doświadczonych szpiegów, którzy opracują dla Ciebie szczegółowe raporty przed każdym przeprowadzanym atakiem (nie lekceważąc panujących warunków atmosferycznych, które w Wargame 1942 również w istotny sposób wpływają na powodzenie każdego takiego manewru). Pamiętaj przy tym, by stale rozbudowywać swoją Centralę i inwestować w kolejne rozwiązania technologiczne.

Dołącz do grupy wiernych fanatyków gry przeglądarkowej Wargame 1942, której liczebność rośnie z godziny na godzinę. Nie daj wyprzedzić się przeciwnikom. Stwórz potężną Centralę, na widok której zadrży każda wroga jednostka znajdująca się w Twoim otoczeniu. Nie zwlekaj.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Choose a Rating